.

.

Нови За Lenovo IdeaPad N580 N585 P580 P585 База на Дното Случај Покрие AP0QN000310

Нови За Lenovo IdeaPad N580 N585 P580 P585 База на Дното Случај Покрие AP0QN000310

DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот

Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
за Lenovo IdeaPad N580 N585 P580 P585
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
Пластични
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
за Lenovo IdeaPad N580 N585 P580 P585
Производи во категоријата