.

.

5 Парови 4 Pin 4 Основни Црна Водоотпорен Кабел Конектор 40cm Должина Со Женски И Машки Приклучок Адаптер За LED Lightiing

5 Парови 4 Pin 4 Основни Црна Водоотпорен Кабел Конектор 40cm Должина Со Женски И Машки Приклучок Адаптер За

DEN 312.00

Од стоката
Во магацинот


Боја : Црна
Должина : 40cm
Кабел со Дијаметар : 4mm ( надворешен )
Број на Основни : 4 pin
Надворешни Meterial : ПВЦ
Тип : Машки приклучок и Женски приклучок
Функција : 100% сосема нов IP68 водоотпорен лесен за употреба, безбедна и сигурна конекција
Погоден За : LED Светло Лента Поврзување и Електрична Енергија Апликации
Пакет Содржина : 5 компјутери машки и 5pcs женски кабел конектор
Најголемиот дел Цена : 2 или многу повеќе ќе има повеќе од 10% попуст попуст.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
Б-4x0.3-5pcs
Функција:
водоотпорен кабел конектор
Тип:
Машки и Женски приклучок
Број на основни:
4PIN
Големина:
0.3mm
боја:
Црна
Должина:
20cm each, total 40cm
Производи во категоријата