.

.

7 Метар LC-SC Оптички Влакна Кабел 10G MultiMode Дуплекс Печ Кабелот OM3 50/125

7 Метар LC-SC Оптички Влакна Кабел 10G MultiMode Дуплекс Печ Кабелот OM3 50/125

DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот

Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси. Нашите влакна џемпери се геометриски прегледано со interferometers и тестирани со автоматски вметнување на косата и одраз опрема за тестирање за да се обезбеди исклучителни перформанси.2
Температурата на работа
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Температура на чување
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Кабел со дијаметар
мм
Φ3.0 Кабел должина; прилагодите Транспорт :
1.
Технички Спецификации :
Параметар
Единица
ВО странска валута, SC, LC/ Armoured влакна печ кабелот
СВ, MU
MT-RJ, MPO
E2000
СМ
ММ
СМ
ММ
СМ
ММ
СМ
PC
UPC
АПЦ
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
АПЦ
Вметнување на косата(типична)
d B
≤0. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30 дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува
Плаќање :
1.5/125) ,Singlemode(9/125) Влакна со дијаметар(mm) : Φ 0.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.Вратите не може да се прифати за било која друга причина. Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес.ние прифаќаме Alipay ,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам. Тоа трае околу 30-40 дена (САД, CA, АУ,).Ние само бродот да Alipress потврди адреса.
Враќање :
1.Ако објектот ќе пристигне, а не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас да се врати на точка за размена.
Повратни информации :
1.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT
Влакна должина:
7M
Влакна со дијаметар:
3.0 mm
Влакна Тип:
50/125um
режим:
Multimode
конектор:
LC-КОМЕТАЛ
е customed:
Yes
густина:
Дуплекс
Производи во категоријата