.

.

14.6V20A Полначот 14.4 V LiFePO4 Батеријата Паметен Полнач алуминиум случај се Користи за 4S 14.4 V LiFePO4 Батеријата

14.6V20A Полначот 14.4 V LiFePO4 Батеријата Паметен Полнач алуминиум случај се Користи за 4S 14.4 V LiFePO4

DEN 3518.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Бренд Име:
WATE
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Број На Модел На:
WATE-14620
Употреба:
LiFePO4 батеријата
Употреба:
LiFePO4 батеријата
Големина:
180*90*63mm
Нето тежина:
1.2 kg
Влезен Напон:
90VAC-265VAC
МАКС wattage :
360w
Температурата:
-20 °C до +50°C
Заштита:
SCP,OVP,OCP,ЕДНОКРАТНИ ЛОЗИНКИ
Сертификат:
CE,RoHS
боја:
Сребро.
Примена:
Shortwave радија, Инвертори, трансформатори, електрични апарати
Производи во категоријата