.

.

Водоотпорен ноќ визија широк агол Задна камера за Ауди A4L/TT/ A5/П5 копија rear view/rearview обратна камера бесплатен превозот

Водоотпорен ноќ визија широк агол Задна камера за Ауди A4L/TT/ A5/П5 копија rear view/rearview обратна камера

DEN 568.00
DEN 799.68

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитет
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.5 M power кабел
2. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни.0 Vp-p/75 Ohms
Работна температура : -30 ° до +60 °
Работат на 12 V DC / околу 130 м-р
Планината : околу 545 x 140mm
Заштита класа : IP68 водоотпорен
Пакетот вклучува :
1 x табличка Rear View Camera
Многу Лесно да се инсталира
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница!!
Посакуваме да имате пријатен ден!!
.
Нуди повеќе безбедност . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Суштински табличка за вашиот автомобил !
Карактеристики :
Боја rear view camera со ЕУ табличка носителот
Вертикална положба се прилагодува со spacer линии и огледало функција
Леќи на камерата : 1.

Таа е поголема од информацијата

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Бренд Име:
JAOFFWNG
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
69K
сензор на слика:
ccd
rear view camera:
автомобил rearview камера
Боја Име:
Црна
Бесплатен превозот :
Yes
Производи во категоријата