.

.

Децата Фустани Девојка е Долг Ракав Фустан Нови Есенски корејската Верзија Деца Облека 3-7 Години

Децата Фустани Девојка е Долг Ракав Фустан Нови Есенски корејската Верзија Деца Облека 3-7 Години

DEN 628.00
DEN 713.28

Од стоката
Во магацинот


Можеби како овие :
[име] зграда сомотски девојка долг ракав фустан
[боја] сина , црвена
[ткаењето] сомотски
[size] 100-110-120-130-140/3 T-4 T-5 T-6 T-7 T (1lot= 5 парчиња)
квалитетот е многу добар, чиста памучна ткаенина, меки се чувствувам
Стилот е едноставен, дарежлив, слатка и прекрасна
деца големина Големина Нас Големина Должина Биста Ракав 100 3 T 49 64 34 110 4 T 51 70 36 120 5 T 54 72 39 130 6 T 57 74 42 140 7 T 59 76 44

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
JUXUAN
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Appliques
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
554808878397
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Во Здолниште Стил:
Други
Возрасна Група:
Деца (3~8 години, 100~140cm)
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Висина:
100cm,110cm,120cm,130cm,140cm
Производи во категоријата