.

.

Патот Велосипед се Справи со Притисокот Ретро Рака-пораби СТП Кожа Велосипед Handlebar Може да се заклучи

Патот Велосипед се Справи со Притисокот Ретро Рака-пораби СТП Кожа Велосипед Handlebar Може да се заклучи

DEN 609.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Alluminium Алуминиумски+Кожа
Бренд Име:
SENQI
Должина (cm):
12.8 CM
Ширина(см):
2,2 см
Применливи:
Планински велосипед Виткање велосипед
Производи во категоријата