.

.

Niucky 19mm месо тело УВ злато детелина лист занает копчиња за облека свадба headwear занает декоративни материјали, залихи P0306-002

Niucky 19mm месо тело УВ злато детелина лист занает копчиња за облека свадба headwear занает декоративни материјали,

DEN 436.00
DEN 479.04

Од стоката
Во магацинот

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Име : Занает Украсни Копчиња Материјал : Пластични(ABS) Боја : Роза злато Количина :
48pcs/торба
Големина : 19mm(19mm *18. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање.635 mm Предмет Бр. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Економски Воздух e-Mail пораки како што се Yanwen Економија, Correos Економија. Answer : ___________________________ Note :
Се изменуваат или голема количина , ве молиме контактирајте со нас. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно.5 mm) Конверзија на :
1 инч = 25.
>$120, надградба на превозот начин од Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена.
Известување
1. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување, ве молиме во вид преовладува.
Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење.
Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет се достапни да биде следење. : P0306-002 Употреба :
УВ злато лист форма копчиња, што се користи за занает, облека, дом декорација.0393 инчен
1inch=40 L или 1 L =0. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и да ги преземат фото да ни ги испратите. Превозот :
>$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Копчиња
Пластични Тип:
ABS
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
позлата
Број На Модел На:
P0306-002
Обликот:
лист
Бренд Име:
Niucky
Декорација:
Mesh
Стил:
Месо тело
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата