.

.

LANBEIKA За Gopro Тешко Торба Случај Кутија + Ремени Виси Јаже + Градите Рака + Floaty плувка за да Одат Про Херој 5 4 3+ SJCAM SJ6 SJ7

LANBEIKA За Gopro Тешко Торба Случај Кутија + Ремени Виси Јаже + Градите Рака + Floaty плувка за да Одат Про

DEN 684.00
DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


Пакет Содржина :
1 x Средна Големина футрола(21*17*6. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лоша повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува Ние се грижиме за нашите клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Ви благодариме за вашето разбирање Вашата цел ќе бидат обработени во 1-7 дена по вашата исплата Внимание : ние ќе напишете пониска вредност за парцели кои ние ги испратите (и можеби пишувам тоа е дар) за да се избегне сопствени даночни
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно, Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напишете во Ali Express, ако сакате да го промените, мора да се забележи мене на тоа
ВРАЌАЊЕ&EXCHANGE :
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не за подетални враќање или размена на настава
Повратни информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Јас ќе се даде попуст за вас и да ја прилагодите количината за вас Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница, и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!! И ако сакате да се купи на различни предмети, (се меша цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со мене. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
.

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Sjcam,Garmin,EKEN,NIKON,SONY
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
LBK012
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
LANBEIKA
Компатибилен Акција Камера Бренд:
YI
Производи во категоријата