.

.

Бесплатен Превозот Сива Отворено Патување Прва Помош Комплет Торба Дома Мали Медицински Кутија за Итни случаи на Преживување, комплет Третман на Отворено Кампува?

Бесплатен Превозот Сива Отворено Патување Прва Помош Комплет Торба Дома Мали Медицински Кутија за Итни случаи

DEN 202.00
DEN 288.48

Од стоката
Во магацинот

торба
Опис : Боја : Сива Тоа е Празна Торба Водоотпорен Најлон ткаенина Еден голем, лесно да пристапи во централниот оддел со целосна врвот патент,најдобро за прва помош Одлична за toting прва помош производи,шминка, коса додатоци, бричење tools, и други мали предмети Најлон носење на рака и од страна на ослободување токи за лесно патување.
Димензии : 24x8x18cm / 9.4x3.1x7.1in (L x W x H)
Крајната лесни патување за полнење.
Тоа карактеристики бројните прегради за да се задржи предмети на организиран и безбедна.
Идеална големина & Функционален дизајн

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
S68
Бренд Име:
IdealPlast
Производи во категоријата