.

.

Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Kawasaki Ninja ZX14R 2006 2007 2008 2009 2010 2011

Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Kawasaki Ninja ZX14R 2006 2007 2008 2009 2010 2011

DEN 11040.00

Од стоката
Во магацинот


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Лесно да се Инсталира
Без инсталирате инструкции
Светилки не се опфатени
позиција : Предната
Материјал : ABS Пластика
Боја : Црна
FITMENT : Kawasaki Ninja ZX14 R 2006-2011 ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 x Светлата Светилки не се опфатени
вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
stenzhorn
Лиење:
вбризгување
Насликани:
No
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата