.

.

Сопствени деца позадина,Малку Тигар и птица,3D цртан филм mural за дневна соба детска соба троседот позадина позадина

Сопствени деца позадина,Малку Тигар и птица,3D цртан филм mural за дневна соба детска соба троседот позадина

DEN 1435.00
DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Сопствени деца позадина,Малку Тигар и птица,3 D цртан филм mural за дневна соба детска соба троседот позадина позадина

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Материјал:
ЕП
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
11450107
Производи во категоријата