.

.

3m Врвот Одделение метални чувствува железо на Beaded Чипка Намали Гроздобер Mesh Ткаенини Paillette Чипка Beaded Бисер Плетенка Чипка Applique

3m Врвот Одделение метални чувствува железо на Beaded Чипка Намали Гроздобер Mesh Ткаенини Paillette Чипка

DEN 592.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот

-13.29 /метар дворот дворот дворот дворот двор
Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : ширина е околу 1cm

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи
Производи во категоријата