.

.

крило гадост tak Нова Мода Гроздобер Златна Боја 3D Пеперутка Метал Цвет Studs Обетки За Жените Bijoux Фабрика трговија на Големо

крило гадост tak Нова Мода Гроздобер Златна Боја 3D Пеперутка Метал Цвет Studs Обетки За Жените Bijoux Фабрика

DEN 112.00
DEN 117.60

Од стоката
Во магацинот


Wing Yuk Tak Нова Мода Гроздобер Златна Боја 3 D Пеперутка Метал Цвет Studs Обетки За Жените Bijoux Фабрика трговија на Големо
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
2-Со одличен занает. Секој објект со opp пакување.
Ви благодариме за разбирањето!
4. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.
Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
крило гадост tak
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HDE20170705106
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
shippment:
Бесплатен превозот
Големина:
8.1*2.5cm
Стил:
обетки прстени
Производи во категоријата