.

.

200 Парчиња/Многу Симпатична Бебе Хранење Bibs Младата Памук За Малку Момчиња Девојчиња Хранење Водоотпорен Лигавче Картер Бебе Bibs Случаен Избор

200 Парчиња/Многу Симпатична Бебе Хранење Bibs Младата Памук За Малку Момчиња Девојчиња Хранење Водоотпорен

DEN 12768.00

Од стоката
Во магацинот


1 LOT=200pieces
Се истакна : ве Молиме да ни оставите порака, она што вид на моделот сакате кога ќе го поставите цел .
(Како што 1# : 5 парчиња
2# : 5 парчиња
3# : 10 парчиња .... =вкупно : 200 парчиња )
Ако нема порака,ние w лошо го испрати по случаен избор


Таа е поголема од информацијата

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,2-3Y
Пол:
Унисекс
Стил:
Активни
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Производи во категоријата