.

.

30Pcs Женски & Машки 5.5 X 2.1 mm DC Моќ Конектор Адаптер Кабел Pigtail Plug Жица со Цврст Меч Core

30Pcs Женски & Машки 5.5 X 2.1 mm DC Моќ Конектор Адаптер Кабел Pigtail Plug Жица со Цврст Меч Core

DEN 241.00
DEN 268.32

Од стоката
Во магацинот

30 Pcs Женски & Машки 5.5 X 2.1 mm DC Моќ Конектор Адаптер Кабел Pigtail Plug Жица со Цврст Меч Core
Опис : Тип на : DC моќност кабел Главен материјал : пластични, бакар Терминал материјал : цврсти бакар,цинк позлата Жица материјал : високо-квалитетна пластика, пламен-retardant, антиоксидативни, цврст меч DC конектор кабел должина : 30cm Оценет напон : 1 V~38 V Номинална струја : 7.5 Терминал demension : 5.5*2.1 mm Максимален пренос на моќ : 90w

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HM--08
DC конектор кабел должина :
30cm
Номинална Напон:
1V~38V
Номинална Струја:
7.5 А
Производи во категоријата