.

.

Бебе Moccasins Лак СТП Кожа Новороденче Девојки Prewalkers Кука & Циклус Прв Пешаци Креветчето Бебе Принцеза Чевли BS085

Бебе Moccasins Лак СТП Кожа Новороденче Девојки Prewalkers Кука & Циклус Прв Пешаци Креветчето Бебе Принцеза

DEN 326.00
DEN 407.52

Од стоката
Во магацинот


Како да се купи Материјал

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци
Бренд Име:
IOLANCY
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Граничи
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
боја:
Жолта, бела, црвена, виолетова, розова
Евра Големина:
16.17.18
Карактеристики:
Анти се лизга, удобно
Производи во категоријата