.

.

боинг 747 авион во авион на лет во синото небо KC191 дневна соба дома ѕид модерна уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постери

боинг 747 авион во авион на лет во синото небо KC191 дневна соба дома ѕид модерна уметност оркестарот дрво

DEN 345.00
DEN 575.04

Од стоката
Во магацинот


Ако имате било какви прашања или сомнеж, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Високото пиксели слики треба, подобро постери изглед. Тоа е тенка, не е водоотпорен, но тоа може да се зачува за долго време.
Ние гарантираме за стилот е иста, и ви благодариме за вашето разбирање.
Ние ќе се обезбеди најдобар квалитет и најдобра услуга за вас.
Ние исто така, обезбеди дрвени рамки, со плакати, и можете да го изберете вашиот постери со или без рамки. Слики може да биде на било кој формат, JPG подобро.
Ви посакувам секој среќен ден, и среќен шопинг!
. Можете само да кликнете на копчињата за да го направите вашиот избор.
Вистински постер изгледа вака :
За Сопствени Постер
Доколку сакате да печатите со свој постер, ве молиме контактирајте со нас и да испратите вашите омилени слики .
Рамки имаат фиксни големини, па ако не можат да најдат соодветна големина, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако тоа им штети на вашето право, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе го избришете го веднаш.
Добредојдовте на W orld на С abric Постери
Постер материјал се користи, е Ткаенини, со фина текстура и мазна површина.
Постојат доста некои избор за постери, различни големини, со или без рамки. По добивањето на тоа, ние ќе ви испратиме посебна линкот, и потоа сликите се манипулира за печатење.
Ако мислите дека имаш погрешен точка или погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас ПРЕД отворањето на спорот, и ние ќе го најдат решение.
Ние го правиме бизнис со интегритет, искрено. Оваа слика доаѓа од интернет, така што не можете да бидете сигурни дека тоа нема да наштети на некој е во право.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
30 x 45 CM Без Рамка, 50 x 75 СМ, Без Рамка, 58 x 90 СМ, Без Рамка, 80 х 120 СМ, Без Рамка, 30 x 45 CM DIY Рамка, 50 x 75 СМ DIY Рамка, 60 x 90 СМ, DIY Рамка
Бренд Име:
JiangMingXia Постер
Тип:
Постер
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Производи во категоријата