.

.

DIY везови свадба фустан од чипка печ,Peony цвет фаза на изведба на облека декорација материјали,2 парчиња/многу

DIY везови свадба фустан од чипка печ,Peony цвет фаза на изведба на облека декорација материјали,2 парчиња/многу

DEN 422.00
DEN 453.60

Од стоката
Во магацинот

Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. Star-резултати се многу важни за нас. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Пристигнување време :
1. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле.Функција : Име на Производ : Везови чипка печ Материјал : Полиестер, Бои : како на сликата прикажани цвет големина : A : 24 * 15 cm;B : 25 * 19 cm;C : 33 * 16 cm Пакување : 2piece/многу
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
A
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
P188
Тип На Производ:
Закрпи
Производи во категоријата