.

.

FMA Тактички Вест Armour Регулаторот Облека Закачалка Тешки Закачалки Плоча Градите Екипаж Закачалка Лов Додаток TB1015

FMA Тактички Вест Armour Регулаторот Облека Закачалка Тешки Закачалки Плоча Градите Екипаж Закачалка Лов Додаток

DEN 894.00
DEN 1103.52

Од стоката
Во магацинот


FMA Тактички Вест Armour Регулаторот Облека Закачалка Тешки Закачалки Плоча Градите Екипаж Закачалка Лов Додаток TB1015 Карактеристики : Овој пропелер може да биде одржување на телесната тежина над 150 килограми. Направени од високо квалитетни АБС материјал. Совршен за : Police : Bullet доказ вест; Тактички Вест. Воени : панцири; Плоча превозници. Пожарникари : испаднат опрема; Кислород тенкови. Нуркачи : Пловни compensators; Влажни одговара. На отворено : Лов опрема; Waders bugout. Карактеристики : Материјал : Висок квалитет ABS Товарот : Над 150 килограми Должина : 39cm Висина : 25cm Дебелина : 3cm Тежина : 370g Боја : Црна answer : ___________________________ Note : во вест не е вклучена answer : ___________________________ Note : во вест не е вклучена answer : ___________________________ Note : во вест не е вклучена


Таа е поголема од информацијата

Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Ткаенина Тип:
Ткаени
Тежина:
395g
боја:
црна DE
Точка име :
грб закачалка
Модел:
TB1015
Производи во категоријата