.

.

Lovelive Toujou Nozomi Cosplay Carnaval Ноќта На Вештерките Костим Божиќ Костимот

Lovelive Toujou Nozomi Cosplay Carnaval Ноќта На Вештерките Костим Божиќ Костимот

DEN 4512.00

Од стоката
Во магацинот


Пред да го стави на ред.
Cosutme вклучуваат :
врвот,панталона,shawl,шапка,лак
Ако сакате сопствени тоа,ве молиме оставете ги вашите мерења во ред или да испратите порака до нас.
Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Но треба плати товар за повторно да ја прати.
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина е точно,ние го направи костимот accordding на големината што ни даде,ако ти се даде погрешна големина,не можете да го носите кога ќе се добие тоа.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.Ако постојат сигурни дека има некои прашања,ние ќе ви ги даде делумно refound како compensastion,или може да ги испратите назад ,ние ќе ви даде целосна refound.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред . Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
EX070709
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
cosersuki
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
врвот,панталона,shawl,шапка,лак
Знаци:
Toujou Nozomi
Материјал:
Памук мешавина
Производи во категоријата