.

.

HAMEINUO крал и кралица печати злато бела црна Маска на телефонот Случај за sony xperia z2 z3 z4 z5 мини плус аква М4 М5 E4 E5 C4 C5

HAMEINUO крал и кралица печати злато бела црна Маска на телефонот Случај за sony xperia z2 z3 z4 z5 мини плус

DEN 105.00
DEN 140.16

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Материјал:
за sony C4, за sony C5, за sony E5, за sony E4, за sony Z2, за sony Z3, за sony Z5, за sony Z5 мини, за sony M5, за sony М4 м4 аква
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
Производи во категоријата