.

.

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Peugeot 205 307 206 308 407 207 406 408 301 607 3008 4008 5008 автомобил додатоци

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Peugeot 205 307 206 308 407 207 406 408 301 607 3008 4008

DEN 7804.00
DEN 13007.52

Од стоката
Во магацинот

Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат.
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене.вака

1. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател.Тоа не влијае на користењето на автомобил воздушни перничиња. Имате било какви прашања можете да не контактирате во секое време, ние веднаш ќе ви помогне. Опис на производот : Таа е прилагодена според вашиот автомобил модел, тоа ќе биде 100% погоден за вашиот автомобил ,Тоа го користи синтетички кожа, површината е вештачка кожа, средината е еластична и дише сунѓер, на дното е не се лизга и дише материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна. тоа се лизга право над вашето седиште. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. ова е 5 седиште цена , ако ви треба Други поставувања, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви дадам задоволителен цена. како оваа.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии. Кога ќе платат за тоа, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа и треба да се прилагодите времето за испорака на стоки да бидат правилно продолжен. Ако вашиот автомобил има посебна структура, како што се предните потпирач, lumbar прилагодување knob, предните седишта зад маса и други посебни структура, ве молиме да ни даде некои детални фотографии.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
7 седишта без перница, 7 седишта имаат перница
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Заштита на седиштата во автомобил, удобно и мека, многу дише, дали n
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
40cm
Mfg Серија Број:
Обичај, 100 одговара
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Производи во категоријата