.

.

1PC Индискиот Mandala Tapestry Хипи Ѕид Виси Таписерии Boho Bedspread Плажа Крпа Јога Мат Ќебе Маса Крпа ОУ 094

1PC Индискиот Mandala Tapestry Хипи Ѕид Виси Таписерии Boho Bedspread Плажа Крпа Јога Мат Ќебе Маса Крпа ОУ

DEN 474.24

Од стоката
Во магацинот

Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.Член Име : Tapestry Материјал : Памук+полиестер Големина : 150x130cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 220g/pc Пакет се Вклучени : 1 XTapestry Забелешка : 1.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1512280290) или да остават пораки. Ви благодариме!
2.Ви благодариме за вашиот поддржува.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. На доделување на датум е 5-7 работни дена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
150x130cm
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Број На Модел На:
OU094
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
Модерна
Тепих Продажба:
МАЛО
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
is_customized:
Yes
Обликот:
правоаголник
дизајн:
Aubusson
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Производи во категоријата