.

.

игри со авијација одговараат на деца обичај мраз, уметничко лизгање одговараат девојки конкуренција игри со авијација одговараат без ракави бесплатен превозот

игри со авијација одговараат на деца обичај мраз, уметничко лизгање одговараат девојки конкуренција игри со

DEN 9552.00

Од стоката
Во магацинот

Топла Продажба US $ 159.00
/парче US $ 169.00
/парче US $ 269.00
/парче US $ 189.00
/парче US $ 249.00
/парче US $ 179.00
/парче US $ 159.00
/парче US $ 269.00
/парче US $ 229.00
/парче US $ 169.00
/парче US $ 159.00
/парче US $ 229.00
/парче US $ 199.00
/парче US $ 159.00
/парче US $ 149.00
/парче US $ 149.00
/парче US $ 149.00
/парче US $ 139.00
/парче US $ 199.00
/парче US $ 199.00
/парче US $ 219.00
/парче US $ 199.00
/парче US $ 149.00
/парче US $ 179.00
/парче US $ 219.00
/парче
Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.
За Боја :
ние ќе го направи тоа како фото ние обезбеди обично,но ако ви треба фустан со друга боја,можете да изберете од подолу,оставете ме на бројот што ви треба.ние обично наплаќаат нема повеќе за промена на боја,па можете да го нарачате и ме остави на боја треба.
За Големина На :
Повеќето од Нашите фустани се обичај за нашите клиенти,па ве молиме да ми даде мерења од страна на сликата подолу,за да можеме да прилагодено тоа за вас.ако не можете да
обезбеди на мерења,ве молиме, изберете ја големината според сликата подолу.
За Измена :
ние обично направи измени за нашите клиенти,како на пример, додавање долги ракави,додадете ракавици и така натаму.повеќето од ние задолжен нема повеќе пари.па ве молиме да се облекуваат ви се допаѓа,и да го оставите порака до мене.
За Идејата
Ако имате идеја за тоа како да се направи фустан,ве молам дозволете ми да знам,ние ќе го направиме тоа за вас,ако ви се допаѓа фустан,но не може да се најде во мојата продавница,да ми даде слики,ние ќе го направи тоа за вас.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, XL, L, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
уметничко лизгање фустан
Бренд Име:
Ла MaxPa
Сезоната:
Пролет
Производи во категоријата