.

.

Yilong 3'x4.5' Рачно Изработени Персиски Свила Моли Килим Муслимански Молитва Гроздобер Тепих (ZQG024A3x4.5)

Yilong 3'x4.5' Рачно Изработени Персиски Свила Моли Килим Муслимански Молитва Гроздобер Тепих (ZQG024A3x4.5)

DEN 63504.00
DEN 90720.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими.
* Купувачот Се Покаже *
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.5)
Килим Бр. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн.5' Рачно Изработени Персиски Свила Моли Килим Муслимански Молитва Гроздобер Тепих (ZQG024 A3x4. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!
. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.5
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 3ft x 4.ft Свила Тепих Инвентар
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килими *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Yilong Тепих Складиште *
Имаме 500,000 Квадратни. Производство на време : Околу.5 ft (91cm x 137cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои.5 ft (91cm x 137cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн. Големина : 3ft x 4. Овој килим е направен од казна свила. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/м 2 )
* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *
Овој килим е 100% handknotted.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
91cm x 137cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Плажа,Подот,Молитва,Патување,Отворено,Хотел,Кампување,Дома
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
ZQG024A3x4.5
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
3ft x 4.5ft (91cm x 137cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо
Производи во категоријата