.

.

2 ПАРЧИЊА Светла Бела 9W LED Круг Ден Магла Светлината Главата Светилка Автомобил Авто светилки drl Возење Дење Работи 9 LED Автомобил Магла Светилка Светла 12V

2 ПАРЧИЊА Светла Бела 9W LED Круг Ден Магла Светлината Главата Светилка Автомобил Авто светилки drl Возење

DEN 562.00
DEN 1102.08

Од стоката
Во магацинот


Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay.
Ако Објектот е неисправен или он-работа , ве Молиме ги споделите со нас детали проблеми и да се обезбеди некои Фотографија или Видео за да ги поддржи вашите поплаки , Ние ќе ви помогнеме
ќе се поправи или ќе ви испрати замена или парите назад откако ќе се примени на неисправни предмети.
Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети.
Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање.
Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!
Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како
што е можно поскоро .
Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество ,
Како што 3000/5000/10000 или повеќе квантитет , ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена , Благодарение
Спецификации :
Напон : DC 12 V
Големина : 70 x 46 MM (2.
Враќање политики
Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата.
Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 10-25 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја во
САД/Канада/велика БРИТАНИЈА/AU/Израел/Норвешка/Франција/руски/Германија/Украина/Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 5-15 дена ,
Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Специјални Функции:
Правец на ветер
Материјал Тип:
Пластични
NP300-Година:
2014,2011,2009,2013,2015,2012,2010
Име На Модел:
9W 9 LED Круг светилки drl
Nissan Модел:
NP300
Бренд Име:
stenzhorn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
7cm
Објектот Тежина:
300g
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
боја на светлина:
Бела
Големина:
70*46MM
Напон:
12V DC
моќност:
9W
Погоден Автомобил Модел:
Универзална
led број:
9 компјутери
LED тип:
5050
Производи во категоријата