.

.

Моќ DTap Ptap Кабел + ЛП-E5 д-р-E5 DC Спојка за Камери Canon EOS Бунтовнички EOS Rebel XSi XS X3 450D 500D 1000D Бакнеж F X2, X3

Моќ DTap Ptap Кабел + ЛП-E5 д-р-E5 DC Спојка за Камери Canon EOS Бунтовнички EOS Rebel XSi XS X3 450D 500D

DEN 811.20

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1).Моќ DTap Ptap Кабел + ЛП-E5 д-р-E5 DC Спојка за Камери Canon EOS Бунтовнички EOS Rebel XSi XS X3 450 D 500 D 1000 D Бакнеж F X2, X3
Пакетот вклучува : 1x DTAP да 3011 моќ кабел; д-р-E5 DC спојка (ЛП-E5 атарот на батеријата). На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Вашата пет ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2).
Влезна Моќност Допрете : DC 10 V-24 V. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Оваа чешел работи со 10-24 V D/P ДОПРЕТЕ извор на енергија. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Енергетски Кабли
Бренд Име:
RingTeam
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DTap-PS700+д-р-E5
Уверение:
ROHS
боја:
Црна
USB Тип:
Други
Должина на кабел:
120cm
Употреба:
Камерата
Производи во категоријата