.

.

Нови LCD екран вози одбор поправка делови за Sony DSC-HX300 HX400 HX300V HX400V Дигитална Камера

Нови LCD екран вози одбор поправка делови за Sony DSC-HX300 HX400 HX300V HX400V Дигитална Камера

DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот


Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме овозможи 1_2 работни дена за одговори).По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Бренд:
SONY
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
HX300 HX400
Бренд Име:
goglibee
Производи во категоријата