.

.

DSO4204B Hantek Бренд 4 Канал Oscilloscope со 200MHz 1Gsa/s USB Дигитални Oscilloscope Цена

DSO4204B Hantek Бренд 4 Канал Oscilloscope со 200MHz 1Gsa/s USB Дигитални Oscilloscope Цена

DEN 21773.00
DEN 24192.00

Од стоката
Во магацинот

Повратни информации Што зависат од клиентите задоволство да успее, позитивни повратни информации од 5 ѕвезди е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди ) ве Молиме да не ни остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, ве молиме да ни помогне да се подобри Други Политики Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Гаранција и Гаранција 12 Месеци Гаранција . Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, Доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Поддршка U-стап складирање/systerm ажурирање.
Испорака Детали Ние Брод на Worldide, освен APO/FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 работен ден Плаќање Ние accpet Alipay и Paypal, Кредитни картички, Пари Booker, T/T, Western Union,тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите елементи најчесто поставувани ПРАШАЊА П : дали постои Следење на Број за мојот објект? О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме изберете Кина пост воздух mail, Сингапур пост, или Изразуваат П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме ! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Таа е поголема од информацијата

Дигитални Канали:
4
DIY Материјали:
Електрични
Макс Бранови Фати Го Оценувате:
30,000 wfm/s
Резолуција На Екранот:
800*480 пиксели
Рекорд Должина:
64k
Големина На Дисплеј:
7 Инчи & Над
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
1GSa/S
Број На Модел На:
DSO4204B
Е Батеријата Demountable:
No
Бендот Ширина:
200MHz
Патека :
Зголемувањето,Паѓа,Се Издига,Паѓа
Режим :
Auto,Нормално
Должина На Податоците :
4,8,16,24,32
Формат на податоци :
Хексадецимален
Тип:
4 канал oscilloscope
Ладење метод:
Конвекција
Температурата На Работа:
0~50 C(32~122 F)
Фреквенција, типична:
1kHz
Температура на чување:
-40~+71C (-40~159.8 F)
Земја на потекло:
CN
Производи во категоријата