.

.

Кул Панк Рок Женска Торба Crossbody Кеси за Жените Мода Занитвам Кожа Синџир Кожна Јакна Гласник Кеси 2017

Кул Панк Рок Женска Торба Crossbody Кеси за Жените Мода Занитвам Кожа Синџир Кожна Јакна Гласник Кеси 2017

DEN 2645.00
DEN 2784.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
steelsir
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Рок
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број На Модел На:
9873
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
торба
Производи во категоријата