.

.

Љубител на Убавината на Жените со Полно Тело, Shaper Underbust Пост Хирургија Фирма Контрола Половината Cincher Бедрото Редуктор Bodysuit Shapewear Shapers

Љубител на Убавината на Жените со Полно Тело, Shaper Underbust Пост Хирургија Фирма Контрола Половината Cincher

DEN 1313.00
DEN 2735.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Најлон
Shapewear:
Bodysuits
Бренд Име:
Љубител-Убавина
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Број На Модел На:
40047
Ткаенина Тип:
Сатенски
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Големина на bodysuit:
S-3XL
Бојата на телото shapers:
Црна
Материјал на Половината тренер:
80%Neoprene+20%Најлон
По продажба:
Се трага за Вас Стоката Цело Време
испорака:
Во 3 Работни Дена
топол појас is_customized:
Yes
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
Функција:
Обликувањето На Телото
Производи во категоријата