.

.

Моден Бебе Облека Детска Облека Бебе Момче Одговараат на Господин Мода Свадба Формално Пролет, Есен Plaid Кошула Вест Панталона 3pcs Поставува

Моден Бебе Облека Детска Облека Бебе Момче Одговараат на Господин Мода Свадба Формално Пролет, Есен Plaid Кошула

DEN 422.00
DEN 703.20

Од стоката
Во магацинот


Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Купувачот & Потребни
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
3)ве Молиме обратете се до големина на табелата пред купување. Поради безбедни причини, ние не дозволите промената на адресата преку е-маил. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди .Моден Бебе Облека Детска Облека Бебе Момче Одговараат на Господин Мода Свадба Формално Пролет, Есен Plaid Кошула Вест Панталона 3pcs Поставува
Мерење Во СМ/ Инчен Големина Блузи Должина Bust1/2 Панталона Должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН 70(4-6 M) 35 13.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување,припадност и сл.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
biobella
Број На Модел На:
WH1352
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
Cotton95%+Spandex5%
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Бебе Момчиња
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Џерси
Шаблон Тип:
Plaid
Тип На Објект:
Бебето е Поставена
Одделот За Името:
Бебето
Сезоната:
пролет, есен
Мекост:
Мека
Дебелина:
Умерена
Одговара Тип:
Редовни
Парче Нема:
3 Парчиња
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата