.

.

V Привлечат Мода Накит Бран Планина Прстен За Жени Мажи 2018 Розово Злато Anel Прилагодливи Врв Midi Прстен Најдобри Пријатели Подарок

V Привлечат Мода Накит Бран Планина Прстен За Жени Мажи 2018 Розово Злато Anel Прилагодливи Врв Midi Прстен

DEN 65.00
DEN 81.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
6.75
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
врв прстен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Бренд Име:
V Привлечат
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Слика
Компатибилност:
прстени за жени
Функција:
зглоб прстен
Материјал:
Бакар
Функција:
Никој
боја:
Злато Боја Сребрена Боја Се Зголеми Злато
превозот:
Превозот во Светот
Пад на превозот:
Слободен Пад Превозот Услуга
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пакет:
Подарок Завиткан Сомот Торбичка
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
Име:
врв прстен
Производи во категоријата