.

.

Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали Домот Отвори Пети Рамни Сандали Мода Злато Сребро Сино Жена Плус НИ Големина 4-15

Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали Домот Отвори Пети Рамни Сандали Мода Злато Сребро Сино Жена

DEN 3024.00
DEN 4319.52

Од стоката
Во магацинот


Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали Домот Отвори Пети Рамни Сандали Мода Злато Сребро Сина Плус НИ Големина 4-15. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Станот со
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Занитвам
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
xd404
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
оригиналната намера
боја:
Злато Сребро Сина
Чевли Тип:
жените сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пол:
Жените
Производи во категоријата