.

.

20*11.3 CM Самострел Лов на Елени Цртан филм Автомобил Налепница Винил Автомобил Decals Декоративни Додатоци

20*11.3 CM Самострел Лов на Елени Цртан филм Автомобил Налепница Винил Автомобил Decals Декоративни Додатоци

DEN 73.00
DEN 144.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
20cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
11.3cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
xin-270
Материјал Тип:
Винил
Производи во категоријата