.

.

Нови пристигне сребро јајце Овална usb флеш диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB pendrive 128gb usb флеш драјвови memroy usb stick палецот диск

Нови пристигне сребро јајце Овална usb флеш диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB pendrive 128gb usb флеш драјвови memroy

DEN 344.64

Од стоката
Во магацинот


Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Нашата цел е задоволството на клиентите
7. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.8 GB
32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.Компатибилен со USB 1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Топла Plug & Play
3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои coes и APO / FPO)
2.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Спецификација :
1. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.она што е пишување брзина?
нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M/S 10 M/S или ќе среќа да добиете 11 M+. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Логистика : 1.Без надворешна сила е потребна 4. Поради акции статус и време differencesto брод вашата објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате.Driveless за OS 9 X или до
8.4 без уред диск
6.Е usb флеш диск вистински капацитет?
Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Стил:
Робот,Пенкало,Автомобил Клуч,Прст,Ѓердан,Стап,Lanyard,Правоаголник
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
производ тежина:
37g
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Метал Јајце Овална Форма Usb
Материјал:
Метал
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
Метал Јајце Овална Форма Usb
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата