.

.

[BYSIFA] Розова Сатен Свила Шамија Shawl 100*100cm Модни Додатоци Бренд Цвет Шема Дизајн Есен Зима Плоштадот Марами Заврши

[BYSIFA] Розова Сатен Свила Шамија Shawl 100*100cm Модни Додатоци Бренд Цвет Шема Дизајн Есен Зима Плоштадот

DEN 200.00
DEN 210.72

Од стоката
Во магацинот

​​​​​​

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
BSH-DFJ-463-03-2
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
100*100CM
Боја:
Розова, Жолта,Сина и Виолетова
Стил:
моден elegent и уметници
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
Погоден за:
жените,девојка
Сезони:
пролет,лето,есен и зима
Ткаенини:
Сатенски
Обрасци:
Цвеќиња
Производи во категоријата