.

.

2 Парчиња Половина Направени Гигант Хартија за Цвеќе За Приказ Свадба Backdrops Реквизити флорес artificiais став decora о 3 Големини Опции

2 Парчиња Половина Направени Гигант Хартија за Цвеќе За Приказ Свадба Backdrops Реквизити флорес artificiais

DEN 318.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот

***
Зошто тоа функционира подобро?
Се забавуваат создавање на цвет.
Ние работиме многу напорно за да се обезбеди ние го почитуваме нашиот отец, и она што тој го научи.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно. Користи/unsealed предмети нема да биде прифатена, купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен, па подоцна ние додадете нова линија на свадба backrops. Дефинитивно може да се каже на сите дека сте го направиле на цвет!
Вклучувајќи : 2 парчиња гигант хартија цвет целосна колекции
Големина : 20 CM/30 CM/40 CM
[xlmodel]-[производи]-[43587], можеби Ќе сакате
[xlmodel]-[custom]-[42073] Политика за Иднината & Фенси
Зошто нашиот бренд е Иднината & фенси
Ние веруваме дека тоа треба да претставуваат кои сме ние и од каде што доаѓаат од.
услуги на клиентите :
Ние работат седум дена во неделата, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на секое прашање. Ние препорачуваме употреба на топла лепак пиштол. Нејзиното име е Фенси, како што таа е секогаш фустани во најновата мода. Јас потоа се приклучи на меѓународната фирма и беше побарано да донесе англиски име. Ние работиме заедно со нашите клиенти обезбедување на втор на ништо услуги на клиентите, поддршка на продажба и по грижа.
Нашите комплет вклучува :
- Хартија цветни ливчиња (ние ги користиме најдобрите квалитет 141-168 фунти cardstock), различни големини доаѓа со различни количини на pertals
- Цвет база
- Цвет центар
- Команда Штета-Слободен виси
- Видео Вежби(ние ќе ви испратиме линк за да види како да се направи тоа кога ќе го поставите цел)
***Лепак не е вклучена.
Се враќа :
Враќа се прифатени во orginal/ Запечатени состојба во рок од 15 дена од денот на delviery, но корисниците ќе бидат одговорни за превозот надомест на враќање.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
40CM, 30CM, 20CM
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
CP062
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
функција 1:
Цвеќиња декорација
Карактеристика 2:
хартија за цвеќе scrapbooking
функција 3:
декорација свадба 2017
карактеристика 4:
роуз artificielles pour le mariage
Карактеристика 5:
свадба ѕид оркестарот
Функција 6:
свадба лак
Карактеристика 7:
fleurs artificielles pour le mariage
Функција 8:
faux fleurs
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет
Производи во категоријата