.

.

M412 2017 Платно Печатење На Жените Торба Симпатична Був Модели Лето Торба За На Плажа Торба За Шопинг Торба

M412 2017 Платно Печатење На Жените Торба Симпатична Був Модели Лето Торба За На Плажа Торба За Шопинг Торба

DEN 240.00
DEN 469.44

Од стоката
Во магацинот


ГОЛЕМИНА : 20x2 x15 cm
тежина : 0.1 кг

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број На Модел На:
G
Бренд Име:
maybridge
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Производи во категоријата