.

.

SINZRY накит поставите кубни циркони брилијантна партија ѓердан & обетки поставите свадба облекување накит сетови жени

SINZRY накит поставите кубни циркони брилијантна партија ѓердан & обетки поставите свадба облекување накит

DEN 852.00
DEN 936.00

Од стоката
Во магацинот


Состојба : brande-нова мода CZ накит сет, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SINZRY
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Број На Модел На:
SLYTJ29169
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
avaialble:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Материјал:
никел слободни, доведе слободни
is_customized:
Yes
Производи во категоријата