.

.

Малку Мачка Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Деца Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За Мебел

Малку Мачка Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Деца Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет

DEN 256.00
DEN 278.40

Од стоката
Во магацинот

Малку Мачка Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Деца Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За Мебел
Дијаметар : 1.4" (36 mm) Висина : 1.2" (30 mm) Една завртка е вклучена, 1" долго. (25 mm) Материјал : стакло + Цинк Легура + Илустрација
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Античкиот сребро, Бронза, Сребро.
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
cat1
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
1 Дупка
Производи во категоријата