.

.

Ralferty 2017 Нерегуларни Rimless очила за сонце Жените од Тебе Леќа Сонце Очила со UV400 Женски Преголеми очила со Eyewear Нијанси R66124

Ralferty 2017 Нерегуларни Rimless очила за сонце Жените од Тебе Леќа Сонце Очила со UV400 Женски Преголеми

DEN 355.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ние ќе го поддржи попуст или слободни currier како што се : EMS, Aramex,DHL.На време на испорака околу 3-7 дена. За пад на превозот, ние може да се испраќаат наредби за вашите клиенти директно. Pls остави порака за пакување детали. Кој currier е препорачувам да се мојата земја? Русија Русија Воздухот, Epacket; САД, Канада, Австралија Epacket; Шпанија, Franch, Холандија, Чиле и Ali Express Стандард Превозот Е таму било царина? Обично ние ќе прогласи ниска вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста да се изјасни. Како да се добие сини картони? Метод 1 : Следете ги нашите продавница, ние ќе ви испрати сини картони. И ќе знае нашите промоција или вести во времето. Метод 2 : Кликнете на линкот подолу за да добијат сини картони. Како да ги користат сините картони?

Таа е поголема од информацијата

рамка боја:
Злато
Бренд Име:
Ralferty
Стил:
Rimless
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
58mm
Леќа Ширина:
65mm
Број На Модел На:
R66124
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Производи во категоријата