.

.

bowarepro Дијамант Кристално Стакло knob рачки за оков за мебел кујна се справува вратата додатоци 40mm 12pcs+36Pcs Завртки

bowarepro Дијамант Кристално Стакло knob рачки за оков за мебел кујна се справува вратата додатоци 40mm 12pcs+36Pcs

DEN 1200.00
DEN 1713.60

Од стоката
Во магацинот


-2.14 /торба -2.86 /торба -3.00 /торба
Оваа врата се справи со е направен од висок квалитет на цинк легура материјали. Со high-end елегантен дизајн, одличен квалитет и деликатна изработка, на handfeel е многу добар. Ќе ви се љубовта на прв поглед. Карактеристики :
100% Сосема Нов
Идеален за инсталиран на вратата, кабинет, фиока, салон вратата.
Дијамант форма, убава гледа и брилијантен.
Направен од висок квалитет кристално стакло, со цврст, силен и многу издржливи.
Заврши со 3 различни должина Завртки (22mm,25мм и 30мм), погоден за различни дебелина штици. Спецификации :
Предмет : 40 mm Јасно Дијамант Форма Кристално Стакло Копчиња
Материјал : Кристално Стакло Knobe и Цинк Позлатен Заградата
Крај : Сјајна Полиран Хром
Боја : Црна Knob Големина : 40mm/1.18 во; Висина : 32.63 mm/1.28 во.
Завртка Должина : 22/25/30мм(0.87/0.98/1.18 во). Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот., ве молиме да се разбере. Пакетот вклучува : 12 Pc × 30мм Кристално Стакло Knob
36 Парчиња × Завртки (22/25/30мм еден)+12 Компјутери × Заптивка. Сите потребни делови е вклучен
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба. Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Таа е поголема од информацијата

DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
кристално стакло
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
вратата се справи со
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
боја:
Црна Кристално Стакло
Materiaal:
кристално стакло
Тип:
Мебел Справи & Knob
дупка:
Една Дупка
Големина 1:
40*32.63 mm
број:
12*Рачка+ 36Pcs Завртки 22/25/30мм
Модел:
Дома Се Повлече Рачка
Стил:
Модерна
Цел:
украс
Обликот:
дијамант форма кристално стакло копчиња
Производи во категоријата