.

.

1 Пар Топла Продажба 2 Боја Мултифункционален Картичка Очила Билет Автомобил Прозорец Клип Носителот Налепница Автомобил Стил Додатоци

1 Пар Топла Продажба 2 Боја Мултифункционален Картичка Очила Билет Автомобил Прозорец Клип Носителот Налепница

DEN 45.00
DEN 65.76

Од стоката
Во магацинот

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ви благодариме!
2. Време На Испорака :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.90 инчен
Материјал : PC
Боја : 2 бои за избор
Забелешки :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Може да се користи како ѓубре торба куки кога користите два заедно
Користете двострано лепило, гарантира вискозност, Една кука имајќи тежина надминува 250g (вистински според паста материјал ќе бидат различни). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
[relateproductdetail/]
Карактеристики :
Имитација на кожа жито дизајн, одговара на вашиот автомобил совршено
Може да се користи за да држете го вашиот билет, автопат картичка, гориво картичка, очила за сонце и други возење додатоци. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
2 X Клип Носителот
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
VODOOL
Име На Модел:
клип носителот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
0.8cm
Објектот Тежина:
250g
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
PC
Тип На Објект:
Fastener & Клип
боја:
2 бои за избор
Производи во категоријата