.

.

3pcs/set Риболов Плови LED Електрични Плови Светлина Риболов Справи со Светлосен Електронски Плови без батерија

3pcs/set Риболов Плови LED Електрични Плови Светлина Риболов Справи со Светлосен Електронски Плови без батерија

DEN 213.00
DEN 236.16

Од стоката
Во магацинот


3pcs/set Риболов Плови LED Електронски Ноќ Визија Електрични Плови Светлина Риболов Справи со Светлосен Електронски Плови без батерија
Пакетот Вклучува : 3pcs риболов лебди( без батерија ) Карактеристика : Најдобри продажба , Висок квалитет и ниска цена На батеријата ќе биде последниот 300hours па вие не се грижите за плови не може да запалени кога го користите овој плови,треба повеќе да се carefull . Напомена : Кога ќе примите оштетени производ, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние и ветуваме на целосна наплата или повторно да ја прати. Големина Информации : Слики :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Риболов Плови
Позиција:
Река
Големина:
fishing floats
Обликот:
Риболов Лебди
Бренд Име:
DONQL
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
категорија:
Вертикална Шамандура
Тип:
Риболов Плови
Лебдат Опашка Тип:
Тешко Опашка
Плови Тип:
Прозрачна Плови
Пластични Тип:
Barguzinsky Ела Плови
Број На Модел На:
Риболов Лебди Топката boia плови сет
Име:
Електронски Риболов Плови
Лебдат Опашка Тип:
лебдечки плови
категорија:
Вертикална Шамандура
боја:
Како се покаже слика
Објектот материјал:
ЕВА Гума
Тип:
крапот риболов плови плувка
Примена:
риболов лебди риболов додаток
Број На Модел На:
Прозрачна Плови
Стил:
Риболов Плови
функција 1:
риболов плови bobbers
Производи во категоријата