.

.

природни турмалин кука earring 18K жолто злато партија earring парична казна жените накит tassels скапоцен камен накит

природни турмалин кука earring 18K жолто злато партија earring парична казна жените накит tassels скапоцен

DEN 18240.00

Од стоката
Во магацинот


природни турмалин earring
18 K злато
камен : за 1.68 КТ
ps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 10-35$ повеќе
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Жолто Злато
Пол:
Жените
Certificate Type:
ЦВА
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Турмалин
Бренд Име:
miyi
Метал Печат:
18k
Производи во категоријата