.

.

50pcs/многу 250G Празни Пластични бела и јасно Тегла ,Контејнери Рефил Козметички Крем Лосион Шише ,Занает Маст Патување Тестер

50pcs/многу 250G Празни Пластични бела и јасно Тегла ,Контејнери Рефил Козметички Крем Лосион Шише ,Занает

DEN 2028.00
DEN 2134.08

Од стоката
Во магацинот

, па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. cosmoprof и лична нега индустрии.Предмет : 250 G PP шише Капацитет : 250 грама. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Материјал : ПП Висина : 67mm Дијаметар : 84mm бела боја/јасни Кога ќе го купите овој производи, ве молиме, известете ме боја на капа, ако корисникот не е точка на боја на капа, ние ќе ги испратите по случаен избор. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Очекуваат за вашето барање!
. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
250g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Производи во категоријата