.

.

Proleurre 1pcs Crankbait врвот вода Wobblers Пливаат Риби за Риболов Намамат 4.4 4.5 cm g Лебди Minnow Намамат Тешко мамки за Риболов Справи

Proleurre 1pcs Crankbait врвот вода Wobblers Пливаат Риби за Риболов Намамат 4.4 4.5 cm g Лебди Minnow Намамат

DEN 48.00
DEN 64.32

Од стоката
Во магацинот


Бренд : Proleurre Боја : 6 бои Должина : 4.5 cm Тежина : 4.4 g Пливање Длабочина : 0.3 м - 0.6 m Производ материјал : Пластични Куки : 10 # кука Очи : 3 D очи Боја : Зелена Боја PS Тешко Бои Пакување : OPP вреќа

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Proleurre
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Про-313
Мамка Тип:
Чудак Мамка Wobblers
боја:
6 бои
Тежина:
4.4g
Должина:
4.5cm
Длабочината на пливање:
0.3-0.6 M
Пакување:
1 Buc Намамат
Производи во категоријата