.

.

Јасно Светла Вода Капе Кристал Сјајна Кристал Шарм Сребрени Нараквици за Жени

Јасно Светла Вода Капе Кристал Сјајна Кристал Шарм Сребрени Нараквици за Жени

DEN 96.00
DEN 100.32

Од стоката
Во магацинот


Големина е околу : 16.5+5 см
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Hummer
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
sl0063
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
SinoSanye
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Функција:
убава
цена:
Wholeslae
Пад на превозот:
Поддршка
Производи во категоријата